Praktika

Elektritsentrumil on suveks välja pakkuda kümmekond praktikakohta. Põhiliselt toimub töö välipaigaldistes, kus töö sisuks on kaablite, kilpide, alajaamade ja tänavavalgustusmastide paigaldus. Sekka ka mõni sisepaigaldis. Eelkõige on oodatud teotahtelised noormehed, kellele meeldib füüsiline töö ja kes soovivad end proovile panna erinevates ilmastikutingimustes. Praktikasoov ja lühike isikukirjeldus saata meilile raigo@elektritsentrum.ee . Väljavalitud kandidaadid kutsume vestlusele. Praktika on tasustatav. Praktika käigus saab ülevaate, kuidas on üles ehitatud ja töötab jaotusvõrk, kuidas töötavad tänavavalgustus ja selle juhtimissüsteemid, kuidas tagatakse ohutus töötamisel pingestatud elektripaigaldistes ning millised näevad välja ehitusprojektid ja muud normdokumendid.

 

Otsime oma meeskonda asjatundliku kopajuhti. Töö sisuks on kaablitrasside kaevamine. Objektid üle Eesti. Kopad JCB, Bobcat jt.

 

 

 

 

 

 

 

Otsime oma meeskonda kutsetunnistusega teedeinseneri (tase 6 või kõrgem). Kasuks tuleb ka kogemus elektrivaldkonnas. Töö sisuks on teetöödega seotud elektriehituse objektidel tööde korraldamine sh. torude paigaldamine kinnisel meetodil.
Objektid asuvad üle Eesti, tuleb valmis olla ka komandeeringuteks